Број на оглас: 3489327
Објавен на: 27.05.2020, 17:43
1 / 6

Chevrolet captiva 2007 god ful oprema

По Договор
Марка:
Chevrolet
Модел:
Captiva
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
11.2021
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Chevrolet captiva 2007 god ful oprema 4x4 servisiran komplet novi gumi 2.0 110 kw 150 ks