Број на оглас: 3489250
Објавен на: 14.02.2020, 20:36
1 / 3

Kamin na peleti ECOSPAR 12kw kako nov

550 € 600 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Камини

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kamin duvalka 12kw do 100m2. Koristen samo 1 sezona . super sostojba kako nov.