Број на оглас: 3489173
Објавен на: 06.03.2020, 18:22
1 / 6

Golf 5

4.150 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2020
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Golf 5 1.9 105ks
Za poveke info. Tel za kontakt. 078317009 Slavce.