Број на оглас: 3488988
Објавен на: 17.09.2020, 02:19
1 / 9

Ford cougar 2.5 v6 a-test plin

2.300 € Цената е фиксна
Марка:
Ford
Модел:
Cougar
Година:
1999
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Купеа
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2019
Сила на моторот:
125 kw / 170 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava ili zamena samo so moja doplata ford cougar 2.5 v6 so atest plin vo ekstra socuvana sostojba so full oprema kozni sedista klima elek.prozori i mnogu drugo samo za ljubiteli na brzi i unikatni vozila
Info samo na ovoj broj 075-222-323