Број на оглас: 3488751
Објавен на: 14.02.2020, 21:29
1 / 6

Peugeot Pezo 307 diesel

1.900 €
Марка:
Peugeot
Модел:
307
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2020
Сила на моторот:
90 kw / 122 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ful oprema mala potrosna 
Vo odlicna sotojba
Registrirana do avgust 2020
Broj za kontakt 075820978