Број на оглас: 3488672
Објавен на: 26.03.2020, 14:27
1 / 2

Samsung S10e

380 € Цената не е фиксна
Марка:
Samsung
Модел:
S10e
Боја:
White
Интерна меморија:
128 GB
РАМ меморија:
8 GB
Големина на екранот:
5,5 - 5,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Samsung S10e bela boja koristen eden mesec Kupen od TMobile
So garancija