Број на оглас: 3488488
Објавен на: 28.09.2020, 11:32
1 / 1

Niva s.Adzimatovo

2 €
Квадратура:
4006 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Нива во С. Аџиматово. Нивата е одма на влезот од селото, со можност до неа да се донесе струја и вода.
За повеќе информации, само на мобилен!!!