Број на оглас: 3488414
Објавен на: 23.02.2021, 18:30
1 / 1

Televizor

50 € Цената е фиксна
Марка:
Останато
Производ:
Останато
Големина:
81 cm (32 inch)

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Вид на оглас: Се продава


Televizor texoni kako na slikata raboti se nema.mana kako.nov e