Број на оглас: 3488315
Објавен на: 17.09.2020, 17:58
1 / 10

VW Touran 2.0 tdi, 136 KS, 2004 godina

3.500 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Touran
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2020
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VW TOURAN 2.0 TDI MOTOR SO 136 KS , 2004 GODINA, EXTRA ZDRAV I ZACUVAN, KOMPLET SERVISIRA.
NAJVISOKO NIVO NA OPREMA:
- CLIMATRONIC
- ABS KOCNICI
- ESP KONTROLA NA PROLIZGUVANJE
- SERVO VOLAN SO PODESUVANJE
- RADIO CD
- ELEKTRIKA NA STAKLA
- CENTRALNO ZAKLUCUVANJE
-DVA ORGINALNI KLUCA
- TEMPOMAT CRUISE CONTROL
- BOARD COMPUTER
- 12 AIRBAGS
-ZATEMNETI STAKLA SO A-TEST I VPISANI VO SOOBRAKJAJNA.

PROVERKA KADE SAKATE.
SAMO ZA LUGJE STO ZNAAT DA CENAT.