Број на оглас: 3488312
Објавен на: 28.03.2020, 11:13

S E P R O D A V A S T A N do nova bolnica

По Договор Цената не е фиксна
Број на соби:
3,5
Квадратура:
69 m²
Греење:
Друго
Спрат:
3 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Наместен
Лифт:
Не
Година на реновирање:
2018
Број на балкони:
3 Балкони
Број на бањи:
2
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Северозапад
Адреса:
B. Skerlevski

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


dnevna trpezarija kujna dve spalnin kupatilo wc 078365510