Број на оглас: 3488301
Објавен на: 30.03.2020, 09:16
1 / 1

Kupuvam Stan

35.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
3
Квадратура:
65 m²
Греење:
Друго
Спрат:
3 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Празен
Лифт:
Не
Број на балкони:
Тераса + 1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југоисток

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се бара


Kupuvam Stan vo of 65 do 75m2 do 3ti katt trosoben ili kuka ponova gradba so kompletna dokumentacija punudeteve inbox