Број на оглас: 3488173
Објавен на: 19.11.2020, 17:39
1 / 8

Mercedes E 320 avangard

5.000 € Цената не е фиксна
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
320
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2021
Сила на моторот:
164 kw / 223 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se Prodava Mercedes E 320 CDI V Motor 224ks avangard
Kolata e vo extra sostojba
Redovno servisirana
Od Oprema Poseduva
Tempomat
Climatronic dvozonski
Komandi na volan
Board kompjuter
START/STOP
Key less go
DVD GPS AUX SRS
Kozni sedista
Kozen volan
Greaci na sedista
AIRMATIC
Parking senzori napred nazad
7G-Tronic
Bi- Xenon
Maglenki
Al Bandasi 18-ki
Elektrocni stakla
Elektricni retrovizori
Elektricni sedista
Senzor za dozd
Senzori za svetla
Uste mnogu drugi raboti..