Број на оглас: 3488154
Објавен на: 26.09.2020, 14:03
1 / 11

Fiat Bravo 1.9 MultiJet, 2007, 120KS, STAKLO

4.290 €
Марка:
Fiat
Модел:
Bravo
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
88 kw / 120 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Fiat Bravo 1.9 MultiJet, 2007 godina.
Bravoto e STAKLO - mnogu socuvano, so ful oprema, se si raboti na nego.

88KW, 120KS
Registrirana cela godina.