Број на оглас: 3487869
Објавен на: 09.08.2020, 15:56
1 / 9

Korg PA 900

1.150 € Цената е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Синтисајзер/Пијано

Вид на оглас: Се продава


Sajzerot e vo odlicna sostojba, kupen od prv gazda, 196 mb memorija, ne e mnogu sviren, odi komplet so set i torbica inf. preku Viber ili SMS na tel. 078 383 241