Број на оглас: 3487855
Објавен на: 31.03.2020, 11:28
1 / 12

Golf 5, 1.9 TDI 2006/07, GOAL oprema, STAKLO

4.690 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Златна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2019
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golf 5, 1.9 TDI, 2006/07 godina, so GOAL oprema.
Golfot e STAKLO - mnogu socuvan, so ful oprema, se si raboti na nego.

77KW, 105 KS
Plateni site davacki do registracija.