Број на оглас: 3487692
Објавен на: 29.05.2020, 08:32
1 / 10

OPEL ASTRA H 1.7 cdti

35 €
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
58 kw / 79 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel astra h 1.7 cdti isuzu
oprema:
klima
centrano zak.
8 arb
elek. stakla
elek. rotrevizori
zensori
voziloto e dineseno noemvri 2019 registiran do 30 12 2020 god ima i zelen karton za kilometraza garantiram 158000 moze da se provere po vasa zelba bilo kade