Број на оглас: 3487674
Објавен на: 14.02.2020, 23:27
1 / 3

Se prodavat skii Fisher 200 cm

30 € Цената не е фиксна

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Справи / Опрема

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat skii Fisher RC4 Racingbase 200 cm so vezovi Marker 46 , doneseni od Germanija, malku koristeni so odlicni kantovi..
Informacii na tel.070 641 584 Aleksandar
ili 070 226 453