Број на оглас: 3487603
Објавен на: 23.02.2020, 11:09
1 / 10

Audi A3 2.0 TDI (bora.golf.pasat.seat)

4.850 € 4.900 €
Марка:
Audi
Модел:
A3
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2020
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Audi 2.0 doneseno od Holandira registrirano smeneto ulje filtri so 2 kluca 4-novi zimni gumi registrirano do Avgust 2020 bez korozija prva boja 99% zacuvano po detalni informaci na telefon bez zameni