Број на оглас: 3487509
Објавен на: 26.09.2020, 08:49
1 / 1

УРБАНИЗИРАН ИНДУСТРИСКИ ПЛАЦ

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
6688 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


УРБАНИЗИРАН ИНДУСТРИСКИ ПЛАЦ НАМЕНЕТ:
г2,г3,г4 НЕЗАГАДУВАЧКА ИНДУСТРИЈА
-МАГАЦИНСКИ ПРОСТОР
-СЕРВИСИ
-СТОВАРИШТА.....
ПЛАЦОТ СЕ НАОЃА ОДМА ДО АС МАШИНИ ИНДУСТРИСКА ЗОНА с.МАРЕНА