Број на оглас: 3487335
Објавен на: 19.02.2020, 16:07
1 / 9

Skoda Fabia 1.4tdi '09

3.200 € Цената не е фиксна
Марка:
Skoda
Модел:
Fabia
Година:
2009
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2019
Сила на моторот:
54 kw / 73 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Fabia 1.4tdi
Registrirana so z. Karta
Kompletno servisirana
Oprema poseduve se
Top vozilo