Број на оглас: 3487269
Објавен на: 18.02.2020, 17:06
1 / 2

Hard Disk za laptop 750 gb

1.390 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Хард дискови

Вид на оглас: Се продава


Hard Disk za laptop 750 gb
samsung