Број на оглас: 3487152
Објавен на: 17.02.2020, 10:40
1 / 3

Polo 1.4d

1 € 3.650 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Polo
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
140000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
65 kw / 88 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Poloto e 1.4 diz ne uvezena kupena vo porche mk
Prva raka so novi zimski gumi sava eskimi
Nov akumulator i servisirano sega
Vredi da se vidi