Број на оглас: 3487150
Објавен на: 14.02.2020, 18:03
1 / 3

SE PRODAVA MOTOKULTIVATOR - DIZEL

649 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


MOTOKULTIVATROROT E VO EKSTRA SOSTOJBA, STAR 1 GODINA, TIP WEMA, 9 KS, SO NEGO IDE I PRIKLUCNA MEHANIZACIJA (PLUG, FREZA, VADACKA)
PODETALNI INFORMACII NA TEL 075 272 292
BOBAN