Број на оглас: 3487011
Објавен на: 01.08.2020, 16:11
1 / 4

Вага

12 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Вид на оглас: Се продава


Се продава вага од 300кг и тегови.
Вагата е исправна и сервисирана.
Информации на
Тел 075 317 320