Број на оглас: 3486979
Објавен на: 16.09.2020, 20:08
1 / 7

Iveco wing

25.000 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автобуси

Вид на оглас: Се продава


Iveco Wing , 3.0
- регистрирано со зелен картoн
- нови гуми
- 24 + 1
- ентериер и каросериски во одлична состојба