Број на оглас: 3486973
Објавен на: 23.03.2020, 18:29
1 / 7

Камери - видео надзор

250 € Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Останато

Вид на оглас: Се продава


Се продава професионален видео надзор, користен 2год.
Камери седум,
Ресивер осум канален,
Хард диск 1ТВ,
Напојување
Кабли 40m со се конектори,
Монитор,
Фискална Каса,
Се е максимално сочувано, неки работи се сеуште под гаранција...
* ИНФ на Тел : 075317320