Број на оглас: 3486911
Објавен на: 18.02.2020, 01:56
1 / 4

Sony Bravia 55xe8505 Android TV 100Hz

650 € Цената не е фиксна
Марка:
Sony
Производ:
4K
Големина:
139 cm (55 inch)

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Вид на оглас: Се продава


Беспрекорно сочуван Сони Бравиа андроид тв. Телевизорот е висока класа и со 100хц панел а не 50хц, како пониските модели како 7ца класа или 8005 класа. Повеќе инфо на македонската страна на Сони:
https://www.sony.com.mk/electronics/televisions/XE8505-XE8566-XE8577-XE8588-XE8596-XE8599-Series#product_details_default