Број на оглас: 3486365
Објавен на: 19.02.2020, 18:15
1 / 4

Mini kompjuter so licenciran Windows 10 Home

2.500 МКД Цената е фиксна
Xaрд диск HDD:
< 60 GB
РАМ Меморија:
2 GB
Модел на процесор:
Останато
Тип на хaрд диск:
SSD

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Se prodava malku koristen i dosta zacuvan mini kompjuter so licenciran Win10 Home, plus Android 4.4 ( dual boot)
CPU: Intel Z3735F
Memory: 2GB
SSD: 32G ( + memoriska karticka do 64GB )
Bluetooth: Bluetooth 4.0
WiFi function: 802.11b / g / n

Interface:
1xTF slot
2xUSB Interface
1x Ethernet Interface
1xHDMI output interface
1x3.5mm two-channel audio output interface
1xDC Power Interface (5V-3A)