Број на оглас: 3486312
Објавен на: 14.02.2020, 22:17
1 / 3

Слики од Тито ЕВТИНО

300 МКД

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Колекционерство

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат две слики од Тито во стари дрвени рамки со стакло во одлична состојба.
Цена за двете 300 денари