Број на оглас: 3486221
Објавен на: 03.07.2020, 16:41
1 / 2

Se izdava plac karsi Panter Mis

300 € Цената е фиксна
Квадратура:
630 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се изнајмува


izdava plac karsi Panter Mis vo Vizbegovo, vednas do pat. Moze da se kotisti za mnogu nameni.