Број на оглас: 3486085
Објавен на: 23.04.2021, 09:51
1 / 8

Nikon D4 NA SAMO 49 000 kadri

3.750 € Цената не е фиксна
Резолуција:
15,1-20 Мегапиксели
Марка:
Nikon

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Вид на оглас: Се продава


D4 NIKON vo momentov na 57 713 kadri 2 baterii i polnac .
objektiv 24-70 VR Nikkor so CPL filter uste od start.
100% ispravni KAKO NOVI . so dokumenti.
INFO 071 791-262
SAMO OD 10.oo - 20.oo casot