Број на оглас: 3485780
Објавен на: 17.03.2020, 21:56
1 / 9

Se prodava stan na Oktomvriska Revolucija

650 € Цената е фиксна
Број на соби:
3
Квадратура:
85 m²
Греење:
Струја
Спрат:
4 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Полу наместен
Лифт:
Да
Година на градба:
2008
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
2
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
Нема
Ориентација:
Исток
Адреса:
Oktomvriska Revolucija 86/16

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava stan vo Kumanovo, ul.Oktomvriska Revolucija br.86 (na kej sproti igraliste za deca).
Stanot e 85m2 i e na 4ti kat i ima podrum od 6m2. Zgradata ima 5 kata i lift.
Cena na stanot e 650E/m2 (prazen) ili 685E/m2 (namesten).