Број на оглас: 3485300
Објавен на: 12.02.2020, 20:44
1 / 5

Prodavam Ford Focus

1 € Цената не е фиксна 1.500 €
Марка:
Ford
Модел:
Focus
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
300000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Ford Focus vo ispravna sostojba.
Cena po dogovor