Број на оглас: 3485206
Објавен на: 24.05.2020, 18:59
1 / 5

VW Passat 1.9 tdi 2006 mob. 070 983 538

1 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Tel. Kontakt 070 983 538
Vw passat 1.9 tdi 2006
Danok tehnicki registriran do 21 januari