Број на оглас: 3484908
Објавен на: 14.02.2020, 08:53
1 / 11

HONDA CR-V 2.0BENZIN-PLIN DIZNA DIZNA ATEST

2.199 € Цената не е фиксна 2.200 €
Марка:
Honda
Модел:
CR-V
Година:
1999
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Златна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
08.2020
Сила на моторот:
95 kw / 129 ks
Kласа на емисија:
Еуро 2

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM HONDA CR-V SO FULL OPREMA STEGNATA NA PREDNICA KAMEN.SOCUVANO MNOGU.REG NA BG TABLI DO AVGUST SO ZELEN KARTON I TEHNICKI...