Број на оглас: 3484309
Објавен на: 30.05.2020, 16:23
1 / 4

Se prodava tanjiraca od 24 diska

По Договор Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Se prodava tanjiraca od 24 diska vo odlicna sostojba so site brisaci, so drveni lageri i hidraulicen cilindar a moze i mehanicki.