Број на оглас: 3484188
Објавен на: 23.05.2020, 23:59
1 / 2

Prodavam mijalnik

По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Мијалници

Вид на оглас: Се продава


Prodavam mijalnik, baterija, i ogledalo se za 2000 denari. Od kaj zidot 52cm na 42cm

МОЖЕ ЗАМЕНА ЗА РАДИО ЗА КОЛА ИЛИ РАТКАПНИ 15 КИ ЗА МЕРЦЕДЕС