Број на оглас: 3484159
Објавен на: 01.06.2020, 23:22
1 / 8

Prodavam Pasat

2.600 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2020
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam passat 1.9tdi 74kw 101 ks
Solidni gumi aluminiumski bandasi, elektrika na site prozori, klima, mala potrosuvacka ....
BEZ ZAMENI ZA ZAMENI NE SE JAVUVAJTE
Lice za kontakt
078 271 562
078 271 562