Број на оглас: 3484086
Објавен на: 15.02.2020, 04:43
1 / 1

Два пара нови слушалки AKG Y500

6.000 МКД Цената е фиксна
Kiril
Карпош, Скопје
Станете Премиум член

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Bluetooth уреди

Вид на оглас: Се продава


Продавам два пара гланц нови слушалки AKG Y500 Wireless Bluetooth /w mic.

https://www.akg.com/Headphones/Over-ear%20%26%20On-ear/AKG+Y500+Wireless.html?dwvar_AKG%20Y500%20Wireless_color=Black-GLOBAL-Current

Цена за еден пар, фиксна: 6000 денари