Број на оглас: 3484044
Објавен на: 24.02.2020, 05:03
1 / 5

Се продава спрат од куќа

45.000 €

Категорија: Недвижности / Останато

Вид на оглас: Се продава


Спрат од планска куќа 68м2 + 33м2 двор + 2 визби строг центар повеќе информации на тел