Број на оглас: 3484029
Објавен на: 20.02.2020, 18:42
1 / 10

VW GOLF 1.9 TDI 105KS 2007

4.400 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2020
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


-VW GOLF 1.9 TDI 105KS 2007
-Navigacija
-Tempomat
-Parking senzori
-Porshe dizajn al bandazi
Perfektna sostojba