Број на оглас: 3483977
Објавен на: 25.09.2020, 21:37
1 / 11

mercedes E280

3.200 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
E 280
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Streptronic / tiptronic
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
11.2020
Сила на моторот:
13 kw / 18 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


mercedes E280 cdi 177hp AVANGARD euro 4
vo odlicna sostojba so novi gumi servisiran i registiran