Број на оглас: 3483594
Објавен на: 18.02.2020, 15:50
1 / 12

Peugeot 307 2.0 HDI Automatik Panorama

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Peugeot
Модел:
307
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2021
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Uvezenood Svajcaria so site plateni davacki do registracia.
Mnogu socuvan i redovno servisiran so 184.340km pominato (ima servisna kniska), golem servis napraven na 142.000 km smeneto filtri ,rebrasni kais i vodna pumapa,a posleden servis maliot servis e napraven na 172.000km.
PEUGEOT e so full oprema od negovata versia od oprema ima:
Panorama
Greaci na sedista
Parking senzori
Senzori za dozd
Elektrika na stakla i retrovizori
Tempomat
Aluminski bandasi so odlicni gumi
Abs,airbag
7 sedista u homologacia
Kozen enterier
Euro kuka
Xenon
Za poveke info na tel