Број на оглас: 3483469
Објавен на: 21.02.2020, 10:16
1 / 12

SKODA FABIA 1.4 16V

2.450 € Цената не е фиксна 2.650 €
Марка:
Skoda
Модел:
Fabia
Година:
2004
Гориво:
Бензин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2020
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Doneseno od CH 2016,
2004 / 225.000KM / ServiceHistory,
Reg+Zk 30.07.2020,
1.4i 16V 101HP noviot motor,
El.na site stakla/El.Retrovizori so greac, AIRBAG,ASR, ABS, KLIMA, TEMPOMAT,
Greaci na sedista, Parking sensor nazad, Kozen volan, Halogenka, Radio od fabrika,
2novi Sava M/S predni gumi, zadnite se 50%. Odlicna sostojba.