Број на оглас: 3483453
Објавен на: 20.02.2020, 20:26
1 / 4

SUZUKI RMZ 450 2013G

2.400 €
Марка:
Suzuki
Вид:
Крос/Ендуро
Година:
2013
Модел:
Rmz

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Vo perefektna sostojba