Број на оглас: 3483362
Објавен на: 27.02.2021, 12:30
1 / 5

Med

300 МКД Цената е фиксна

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Вид на оглас: Се продава


Се продава 100 % природен еколошки мед на големо и мало. Пчелите се наоѓаат во областа Топлица во шумски предел 30 км од Прилеп. Медот е пакован во канти за мед и тегли. Има околу 500 кг.

Телефон за контакт :
075 - 621 - 042