Број на оглас: 3483345
Објавен на: 18.02.2020, 16:28
1 / 4

Yamaha YZF 250

1.950 € Цената не е фиксна 2.100 €
Марка:
Yamaha
Вид:
Крос/Ендуро
Година:
2009
Модел:
YZF 250
Километри:
5000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Motorot e mnogu zacuvan ima smeneto ulje i filter povekje informacii na 078300342