Број на оглас: 3483312
Објавен на: 27.03.2020, 00:44
1 / 8

RENAULT SCENIC 1.9 DIESEL

1.500 € Цената е фиксна
Марка:
Renault
Модел:
Scenic
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
72 kw / 98 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


078 662 666
-REGSITRIRANA DO 26.11.2020
-KLIMA
-SENZOR NA SVETLA
-2 KLUCA
-CENTRALNO ZATVARANJE I OTVARANJE
-4 EL NA STAKLA NAPRED NAZAD
-EL NA RETROVIZORI
-KOMADI NA VOLAN
-NAPRAVEN MAL SERVIS ULJE FILTRI
-VO PREKRASNA SOSTOJBA PALI VOZI