Број на оглас: 3483032
Објавен на: 26.03.2020, 23:45
1 / 12

Zvucnici CENTRUM OBERON 100 made in Sweden !!!

100 € Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вид на оглас: Се продава


Zvuckite se vo odlicna sostojba svedsko proizvodstvo i se doneseni od svedska specifikacii vidi link podole !!!

https://www.prisjakt.nu/produkt.php?p=3073