Број на оглас: 3483027
Објавен на: 11.02.2020, 16:01
1 / 7

TIP top sredena kola

1 € Цената не е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Zafira
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
12.2021
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Redoven servis napraven pred 3000km smeneti gumi kolata ja vozam sekoj den bez mana moze da se vidi koga sakate na tel (071-593-101)